Programma

 

Dag   Datum  Wedstrijd  Tijd  Accomodatie
Zo.  14-04-19  Forward 1 - Samen Een  11.00  Steggerda
 Zo.  21-04-19  Forward 1 - Koru 2  10.00  Steggerda
 Zo.   12-05-19  Meko '74 - Forward 1  11.00  Meppel
 Zo. 26-05-19  Samen Een - Forword 1  10.00  Giethoorn
 Zo. 02-06-19  Koru 2 - Forward 1  13.00  Uffelte
 Zo. 16-06-19  Forward 1 - Meko '74  11.30  Steggerda
 Wedstrijd 16-06 wordt verplaatst?
 Za.  13-04-19  DTG C1 - Forward/De Hoeve C1  10.00
 Zo.  14-04-19  SIOS A2 - Forward/De Hoeve A1  11.00
 Do.  18-04-19  De Hoeve/Forward B1 - Appels U16  19.00
 Do.  18-04-19  Forward/De Hoeve C1 - Appels U12  18.00
 Za.  20-04-19  Roreko A1 - Forward/De Hoeve A1  13.00
 Za. 20-04-19  Roreko B1 - Forward/De Hoeve B1  11.40
 Za. 20-04-19  De Hoeve/Forward C1 - Harich C1  14.30
 Za. 20-04-19  De Hoeve/Forward E1 - DOS'46 E3  10.00
 Za.  20-04-19  ZKC'19 E1 - De Hoeve/Forward E2  11.30
 Za.  20-04-19  ZKC'19 F1 - De Hoeve/Forward F1  10.00
 Za.  11-05-19  Forward/De Hoeve A1 - ZKC'19 A2  10.00
 Za. 11-05-19  Forward/De Hoeve B1 - DOS'46 B4  12.30
 Za. 11-05-19  Lemmer C2 - De Hoeve/Forward C1  10.00
 Za. 11-05-19  Elko E2 - De Hoeve/Forward E1  13.00
 Za. 11-05-19  De Hoeve/Forward E2 - Roreko E2  10.00
 Za. 11-05-19  De Hoeve/Forward F1 - SCO F2  10.00
 Za.  18-05-19  Koru A1 - Forward/De Hoeve A  11.00
 Za. 18-05-19  Leonidas B1 - Forward/De Hoeve B1  13.50
 Za. 18-05-19  De Hoeve/Forward E1 - KIOS(R) E2  11.00
 Za. 18-05-19  De Hoeve/Forward E2 - Thrianta E2  11.00
 Za. 18-05-19  De Hoeve/Forward F1 - DOS'46 F3  10.00
 Za.  25-05-19  Forward/De Hoeve A1 - Koru A1  10.00
 Za. 25-05-19  Forward/De Hoeve B1 - Leonidas B1  11.45
 Za. 25-05-19  De Hoeve/Forward C1 - LDODK/Rinsma Modeplein C4  10.00
 Za. 25-05-19  KIOS(R)E2 - De Hoeve/Forward E1  10.00
 Za. 25-05-19 Thrianta E2 - De Hoeve/Forward E2  10.30
 Za. 25-05-19  DOS'46 F3 -De Hoeve/Forward F1  11.00
 Za.  01-06-19  Forward/De Hoeve A1 - Roreko A1  10.00
 Za. 01-06-19  Forward/De Hoeve B1 - Roreko B1  14.00
 Za. 01-06-19  Westergo C1 -De Hoeve/Forward C1  11.00
 Za. 01-06-19  DOS'46 E3  - De Hoeve/Forward E1  10.15
 Za. 01-06-19  De Hoeve/Forward E2 - ZKC'19 E1  10.00
 Za. 01-06-19  De Hoeve/Forward F1 - ZKC'19 F1  10.00
 Za.  15-06-19  ZKC'19 A2 - Forward/De Hoeve A1  13.30
 Za. 15-06-19  DOS'46 B4 - Forward/De Hoeve B1  11.00
 Za. 15-06-19  De Hoeve/Forward C1 - Kinea C1  13.00
 Za. 15-06-19  De Hoeve/Forward E1 - Elko E2  10.30
 Za. 15-06-19  Roreko E2 - De Hoeve/Forward E2  09.30
 Za. 15-06-19  SCO F2 - De Hoeve/Forward F1  10.00

-